• Намалена цена
  • Неодамнешно
Viennois Нови Злато & Сребрена Боја Тројно Цвеќиња Пеперутка Широк Прстени за Жени, Девојки Симулирани Бисер Женски Прст Прстен Накит
zoom_in

Viennois Нови Злато & Сребрена Боја Тројно Цвеќиња Пеперутка Широк Прстени за Жени, Девојки Симулирани Бисер

DEN 297.00 423.84

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Злато Сребрена Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Број На Модел На:
T102320R
Бренд Име:
Viennois
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Површината Ширина:
27MM
ocassion:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Метална боја:
Злато & сребрена боја
Материјал:
Висок Квалитет На Алуминиум, Симулирани Бисер
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
Бесплатен пакет:
Подарок кутија

Најдобри понуди..