• Намалена цена
  • Неодамнешно
Двоен Слој Микро Отвори Циркон Прстени За Жените Bijoux Прилагодливи Едноставни Модни Накит За Подарок Трговија На Големо
zoom_in

Двоен Слој Микро Отвори Циркон Прстени За Жените Bijoux Прилагодливи Едноставни Модни Накит За Подарок Трговија

DEN 184.00 204.00

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
роуз златна боја, сребрена боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XIAO МЛАДИ
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
прстен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Легура
Функција:
Декорација
Површината Ширина:
Други

Најдобри понуди..