• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нова Мода Кул Инкрустирани Кристал Прстен Личност Red Eye Змеј Главата Прстени За Мажи
zoom_in

2017 Нова Мода Кул Инкрустирани Кристал Прстен Личност Red Eye Змеј Главата Прстени За Мажи

DEN 74.00 82.56

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Циганска Поставување
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
JZ045
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Декорација
Пакување:
OPP вреќа
Материјалните добра:
Легура
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот,>$5 со следење на број
Нова без ознаки:
нови, не се користи, оригинално пакување
Методи На Продажба:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping,рефус
Тежина:
21g
Големина:
As Picture

Најдобри понуди..