• Намалена цена
  • Неодамнешно
Свадба Прстен Пурпурна Кубни Циркони CZ Сребро Мода накит женска Прстени големина 5 6 7 8 9 R2072
zoom_in

Свадба Прстен Пурпурна Кубни Циркони CZ Сребро Мода накит женска Прстени големина 5 6 7 8 9 R2072

DEN 256.00 312.00

Количина на стоки
check Тековен


Бренд
Garilina
Метал
Сребро.
Главниот Камен
Топаз 8 mm
Главната Боја
Виолетова
Тежина
3 Грама ( Топаз & Сребрена )
Прстен Врвот Димензија
9 mm
Количина
1 парче
Земја на Производство
Chian
Еколошки Стандарди
На европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Прстен Големина:
6, 7, 8
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
9mm
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R2072
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
февруари-birthstones

Најдобри понуди..