• Намалена цена
  • Неодамнешно
кул cz камен око карпести каубој biker змеј главата 316L не ' рѓосувачки челик прстен
zoom_in

кул cz камен око карпести каубој biker змеј главата 316L не ' рѓосувачки челик прстен

DEN 364.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Број На Модел На:
sr0093
Површината Ширина:
22mm

Најдобри понуди..