• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вегетаријанската Прстен Вегетаријанска Накит Свадба Бенд Вегетаријанска храна, Подарок YLQ0536
zoom_in

Вегетаријанската Прстен Вегетаријанска Накит Свадба Бенд Вегетаријанска храна, Подарок YLQ0536

DEN 120.00 133.44

Количина на стоки
check Тековен


Напомена :
1. Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.
2. 100% сигурна и Безбедна ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги купите преку интернет.Третото лице плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права.
3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн.
Ви благодариме за вашата поддршка!
Објектот слика :
Пакет :
Лесно Шопинг :
Превозот :
Враќање & Политика За Наплата :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
За нас :
Снабдувач Ветување
Вашиот ги Задоволи Нашите извршување
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .
Се надеваме дека ќе имаат ralaxed и пријатно време во нашата продавница.
Нашата целата работа е само за добив вашиот satisfication и да го направи светот
стана се повеќе убави.Во исто време,се Надевам на бизнис
поддршка на нашиот живот, исто така, за секој мора да го направи леб.Ви благодариме.

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Површината Ширина:
5.5 мм
Број На Модел На:
YLQ0536
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
шепа печатење
Површината Ширина:
Види Слика
Компатибилност:
no
Функција:
no

Најдобри понуди..