• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Прстени Капка Розова Циркони Прстени За Жените Накит Прст Прилагодливи Прстени Бесплатен Превозот
zoom_in

Нови Пристигнување 925 Sterling Silver Прстени Капка Розова Циркони Прстени За Жените Накит Прст Прилагодливи

DEN 230.00 264.00

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
2.5 mm
Повод:
Партија
Број На Модел На:
СМ-R440
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Убавина И Healty
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Пакување:
opp вреќа+меур торба
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..