• Намалена цена
  • Неодамнешно
BALMORA Гроздобер Реално 925 Фунта Сребрен Накит Buddhistic Шест Зборовите Мантра Прстени за Жени Мажи Љубители Подароци SY20992
zoom_in

BALMORA Гроздобер Реално 925 Фунта Сребрен Накит Buddhistic Шест Зборовите Мантра Прстени за Жени Мажи

DEN 884.00 1299.84

Количина на стоки
check Тековен

Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail
2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14, 14.5, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
5mm
Стил:
Религиски
Обликотшема:
Геометриски
Верски Тип:
Будизмот
Број На Модел На:
SY20992
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
BALMORA
Површината Ширина:
Никој
Функција:
Додатоци
Материјал:
925 сребрен
Повод:
Годишнината Ангажман Партија Религија Подароци
Подароци За:
Семејните пријатели љубовник
Висина:
1.7 cm
Дебелина:
за 0.5 cm
Тежина:
About 10.2g
Слободен/Капка Превозот:
Yes
Прстен Големина:
НИ големина 5-15
квалитет:
Врвот
Гаранција:
100% Реално 925 Sterling Silver
Метал Печат:
s925

Најдобри понуди..