• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Пристигнување Едноставна 925 Sterling Silver Мулти Слој Прстени За Жените Накит Прст Отворена Прстени Бесплатен Превозот
zoom_in

Нови Пристигнување Едноставна 925 Sterling Silver Мулти Слој Прстени За Жените Накит Прст Отворена Прстени

DEN 129.00 147.84

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
2.5 mm
Повод:
Партија
Број На Модел На:
СМ-R449
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Функција:
Убавина И Healty
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Пакување:
opp вреќа+меур торба
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..