• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мажите Алуминиум во Сребрена Черепот Крстот Прстени Гроздобер Накит 20mm P423
zoom_in

Мажите Алуминиум во Сребрена Черепот Крстот Прстени Гроздобер Накит 20mm P423

DEN 130.00 162.24

Количина на стоки
check Тековен

Опис Состојба : Нова . Тежина : 20 g .
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
P423
Обликотшема:
Скелетот
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
20mm
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Приврзоци

Најдобри понуди..