• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Филм На Вампир Накит Прстен Модни Додатоци Ретро Сини Кристал Прст Прстен за Жени мажи
zoom_in

Топла Филм На Вампир Накит Прстен Модни Додатоци Ретро Сини Кристал Прст Прстен за Жени мажи

DEN 67.00 83.52

Количина на стоки
check Тековен


Топла Филм На Вампир Накит Прстен Модни Додатоци Ретро Сини Кристал Прст Прстен за Жени мажи
2017 нов оглас прст прстени
жени мажи свадба партија накит
големина : 7-12
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Б1-1-003
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Моден
Компатибилност:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Тип На Објект:
модни додатоци
Тип:
Прстени
Пол:
Унисекс
Големина:
7-12

Најдобри понуди..