• Намалена цена
  • Неодамнешно
Oly2u 2017 Лотос Цвет Прилагодливи Отворено Ѕвони За Жените Ретро Стил на Лејди Сребрен Накит SYJZ077
zoom_in

Oly2u 2017 Лотос Цвет Прилагодливи Отворено Ѕвони За Жените Ретро Стил на Лејди Сребрен Накит SYJZ077

DEN 62.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : сребро 925
Боја : Злато/Розово Злато/ Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени
Пакет : 1pc/Opp вреќа
Време На Испорака : 1-3 Работни Дена
Вашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
5mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Број На Модел На:
syjz077
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
oly2u
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
1
Материјал:
925 сребрен
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Метали Тип:
925 сребрен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Стил:
уникатен прстени

Најдобри понуди..