• Намалена цена
  • Неодамнешно
Tigrade Мажите Мода Накит, Модни Накит Волфрам Прстен трговија на Големо машки Прстени Црна Класичен Свадба Прстени
zoom_in

Tigrade Мажите Мода Накит, Модни Накит Волфрам Прстен трговија на Големо машки Прстени Црна Класичен Свадба

DEN 522.00 815.52

Количина на стоки
check Тековен


Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
WGJZ08050B
Метали Тип:
волфрам
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
TIGRADE
Тип На Објект:
Прстени
Материјал:
волфрам
боја:
Црна
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
8мм
Повод:
свадба партија
Прстен тип:
Свадба Бендови
квалитет:
Висок квалитет

Најдобри понуди..