• Намалена цена
  • Неодамнешно
Viennois Луксузен Сребрен Позлатен Леопард Големина Прстени за Жена Сини Кристал Кристал го Отвори Женски Прст Прстени Партија Прстен Накит
zoom_in

Viennois Луксузен Сребрен Позлатен Леопард Големина Прстени за Жена Сини Кристал Кристал го Отвори Женски Прст

DEN 764.00 955.20

Количина на стоки
check Тековен


Прстен Големина:
7, 8
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
V055201R
Бренд Име:
Viennois
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
ocassion:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг, Кои Датираат
метал позлата:
сребро позлатен
Материјал:
Висок Квалитет На Алуминиум, Кристал, Кристал, Емајл Занаети
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели
Еколошки Стандарди:
доведе слободни, никел слободни, кадмиум слободни
Бесплатен пакет:
сомот торба

Најдобри понуди..