• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден накит, прстени за жените пеперутка Розова Опал прстен 925 Sterling Silver Шалче Партија сребрен прстен големина 5 6 7 8 9 10 R617
zoom_in

Моден накит, прстени за жените пеперутка Розова Опал прстен 925 Sterling Silver Шалче Партија сребрен прстен

DEN 327.00 398.40

Количина на стоки
check Тековен


Бренд
Garilina
Метал
Сребро.
Главниот Камен
Опал 9 mm
Главната Боја
Пинк
Тежина
4.05 Грама (Опал & Сребрена)
Прстен Врвот Димензија
21 mm
Количина
1 парче
Земја на Производство
Chian
Еколошки Стандарди
На европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R617
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Површината Ширина:
21mm
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
октомври-birthstones

Најдобри понуди..