• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Златна Боја Среќа Детелина Прстени За Мажи Жени среќно Неколку Гроздобер Момче Девојки Свадба Накит Роденденски Подарок
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Златна Боја Среќа Детелина Прстени За Мажи Жени среќно Неколку Гроздобер Момче Девојки Свадба

DEN 384.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Точка Име : Мажите Ѕвони , Ѕвони Големина : 6#,8# ,отворете прстен големина 6 Внатрешен дијаметар =17mm, size 8 Внатрешен дијаметар =19mm , Прстени Материјал : не ' рѓосувачки челик,со добар квалитет,не исчезнат Боја : челик,антички сребрен (како слика show) Занает : Нема алергии,уникатен дизајн, Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок Количина : 1pc По Продажба на Услуги : Ако прстени имаат било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

Прстен Големина:
6, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Површината Ширина:
10мм
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CC01160
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SHIDU
Компатибилност:
Никој
Функција:
Моден
Точка име :
мажите прстен
Тип:
Со Среќа Детелина Бенд Прстени
копче:
Панк стил ретро модата Прстен
Копчиња:
316L Титаниум Челик Прстени
Тип На Објект:
316L не ' Рѓосувачки Челик Прстен За Мажи
Partten :
среќно прстен
клучен збор:
хип хоп панк човек прст прстен
Клучни зборови:
biker прстен
клучен збор :
прстени за ман
Стил:
Титаниум челик неколку прстен

Најдобри понуди..