• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Жена Прстени 4 Бои Домот Прст Прстен Свадба Целосна CZ Камен Дама Накит Партија Подарок
zoom_in

Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Жена Прстени 4 Бои Домот Прст Прстен Свадба Целосна CZ Камен Дама Накит

DEN 46.00 56.16

Количина на стоки
check Тековен


Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Жена Прстени 4 Бои Домот Прст Прстен Свадба Целосна CZ Камен Дама Накит Партија Подарок
Големина
Види Форма
Боја
Злато / Сребрена/Црна/Шарени
Материјал
316 L не ' Рѓосувачки Челик
Тежина
5-10g
Количина
1 Парче
Пакет
OPP Вреќа
Испорака
Во Рок Од 2 Дена
Ако сте примиле Ознака со "Големината 15" да "Големина 24", Без Грижи, Бројот е Дијаметар(mm). Прстен големина е во право
Прстен Големина Референца
Големина
Дијаметар
(mm)
Периметар
(mm)
Големина
Дијаметар
(mm)
Периметар
(mm)
5
15
47.12
6
16
50.24
7
17
53.38
8
18
56.52
9
19
59.66
10
20
62.80
11
21
65.94
12
22
69.08
13
23
72.22
14
24
75.36

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Метална боја:
Челик Боја, Злато позлатен, Црна Боја, multicolor
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
R01
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Име:
Anillos
Функција:
Целосна Auden Кристално
боја:
18K Злато / Титаниум Позлатен/Црна/Шарени
Пол:
Жена / Мажи
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум
ПРСТЕН ЗА МАЖИ:
нерѓосувачки челик прстени за жени
злато прстени:
нерѓосувачки челик прстен
bijoux bagues femme:
ангажирање прстени за жени

Најдобри понуди..