• Намалена цена
  • Неодамнешно
Самовилска Нови Гроздобер Chihuahua Прилагодливи Мода Прстени За Жените Антички Мажите Накит Големо Животно Прстен World of Warcraft
zoom_in

Самовилска Нови Гроздобер Chihuahua Прилагодливи Мода Прстени За Жените Антички Мажите Накит Големо Животно

DEN 110.00 215.52

Количина на стоки
check Тековен


Бидејќи на различни екран,може да биде малку поинаква боја од сликата.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
016
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
Нередовните
Функција:
Моден

Најдобри понуди..