• Намалена цена
  • Неодамнешно
најдобар квалитет нови 2018 Хотел Кафе боја луксузни Црна надвор завеси Круг агол на прозорецот Евро стил дизајнер кафе соба drapes
zoom_in

најдобар квалитет нови 2018 Хотел Кафе боја луксузни Црна надвор завеси Круг агол на прозорецот Евро стил дизајнер

DEN 31859.00 33535.68

Количина на стоки
check Тековен


Оваа Завеса се Вклопуваат во Круг Прозорец Широка 2.5 метри до 3 метри !
Оваа Завеса се Вклопуваат во Круг Прозорец Широка 2.5 метри до 3 метри !
Цената е за Сите во собата , Слободен брод !
Оваа Завеса се Вклопуваат во Круг Прозорец Широка 2.5 метри до 3 метри !

Вклучуваат Под Точка :
2 парче Назад Tulle Лист со Вез Дното
3 парче Пред Завеса со окцето Шупливи надвор со Вез Дното
и Горниот дел шатор средината врвот valance со монистра и wavying
и 2 Вратоврска јаже со монистра rim и 2 Луксузни ѕид кука.
и Бесплатен Превозот
ако вашиот прозорец е друга големина.
ве молиме контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена за вас!
постојат два метода како да го инсталирате завеса висат :
1.удар прстен
2.Кука
(на платно завеса и чиста завесата може да биде различен метод)
ве молиме да не информираат што методот да висат,
удар прстен (Прачка Стик) или на Кука ? ......... Важно !
Повеќе Информации :
Ако завесата треба да биде подолг повеќе од 270 СМ Висок,
Цената е повисока, ве Молиме Контактирајте со продавачот за да се прилагоди на цена !
Макс правец на завесата Може да Биде околу 1000 ЦМ Висок
Ако треба да се направи Горниот Кутија како слика,
Цена треба да прилог кутија цена, ве Молиме Контактирајте со продавачот за да се прилагоди на цена !
Оваа завеса е многу добро за хотел Прозорец.
ако имаат добра количина можете да контактирате со нас на :

Материјал:
Лен
Бренд Име:
POLIS
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Инсталација Тип:
Вграден-во
Тип:
Општи Pleat
Применливи Прозорец Тип:
Octagonal Прозорецот
Локација:
врата
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
GHG5455
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Југоисточна Азија
Формат:
Нерешено Назад

Најдобри понуди..