• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок квалитет на 3d завеси слики обичај природата сценографијата 3d завеси за дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија
zoom_in

Висок квалитет на 3d завеси слики обичај природата сценографијата 3d завеси за дневна соба Постелнина соба,

DEN 2106.00 3240.00

Количина на стоки
check Тековен


Завеса име : 3d Завеса , 3d прозорец Завеса , стереоскопски 3d Странични , завеси за дневна соба , кујна завеси , затемнување завеси , завеси за спалната соба , завеси за дневна соба , кујна завеси , завесите во спалната соба .
Ако ви треба други големина , ве Молиме ги споделите со нас ќе Широк и Висок за да се измери големината . Ова е многу важно Ние се mustom според големина . Како да се купи : Ако треба 3-3.9 м , ве молиме да се купи 4m . Ако ви треба 2m , ве молиме да се купи 2м . Како да се измери :
Porduct детали :
Пакет детали

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, custom size
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CL-109
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Трендафил
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Подароци На Децата..
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија..

Најдобри понуди..