• Намалена цена
  • Неодамнешно
Модерната Завеси За Дневна Соба бамбус круг Затемнување Позадина Завеса За Спалната соба Дома Декорација
zoom_in

Модерната Завеси За Дневна Соба бамбус круг Затемнување Позадина Завеса За Спалната соба Дома Декорација

DEN 4088.00 8016.00

Количина на стоки
check Тековен


Завеса име : Decoratrion Завеси , Завеси за деца , 3d Завеса , 3d прозорец Завеса , стереоскопски 3d Странични , завеси за дневна соба , кујна завеси , затемнување завеси , завеси за спалната соба , завеси за дневна соба , кујна завеси , завесите во спалната соба . 3 D прозорец завеси
Ако ви треба други големина , ве Молиме ги споделите со нас ќе Широк и Висок за да се измери големината . Ова е многу важно Ние се mustom според големина . Како да се купи : Ако треба 3-3.9 м , ве молиме да се купи 4m . Ако ви треба 2m , ве молиме да се купи 2м . Како да се измери :
Porduct детали :

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide203cm high213cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide420cm high270cm, wide264cm high241cm, wide264cm high241cm, wide600cm high270cm, custom size
Обработка:
кука
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Традиционален Кинески
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
јаже
Функција:
Blackout
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
x-9
Шаблон Тип:
Змеј
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Подароци На Децата
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија

Најдобри понуди..