• Неодамнешно
Роман Сенката На Европската Везови Стил Се Врзуваат Прозорец Завеса Кујна Завеса Voile Чиста Табот Врвот На Прозорецот Бренд Завеси Cortinas
zoom_in

Роман Сенката На Европската Везови Стил Се Врзуваат Прозорец Завеса Кујна Завеса Voile Чиста Табот Врвот На

DEN 330.72

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Големина на :
W е Ширина и Ж е на Високо ниво. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ве молиме овозможи 1-5cm отстапување се должи на hemming.
(ако сакате еден панел на секоја страна од вашиот прозорец, ве молиме цел 2 парчиња.Завесата е широк е два пати од прозорецот,тоа значи дека се што прозорецот е широк е 140cm,ќе
треба да се избере 2 парчиња 140cm широк е завеса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.За целиот прозорец,2 панел ќе биде поубаво. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
(Доколку сакате да го промените високо, ве молиме да ни оставите порака. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Откако ќе ја прими, ќе shoud спреј малку вода за завесата, па место во сенка да се исуши. Ако имате железо, тоа ќе биде подобро. Време На Испорака :
1. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Машина за перење е на располагање, но ние ви препорачуваме хемиско чистење. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тие нудат практично решение за прашањата за приватноста во текот на денот премногу; нив да се обиде како up-to-date, и многу повеќе модерен, алтернатива на нето завеси кои ќе ги споделите светлина во текот на денот, додека одржување на љубопитните очи надвор. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Големина:
W60cm x H140cm, W80cm x H140cm, W100cm x H140cm, W120cm x H140cm, W140cm x H140cm
Локација:
прозорецот
Функција:
Перспектива
Бренд Име:
IBANO
Инсталација Тип:
Вграден-во
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Пастирски
Формат:
јаже
Број На Модел На:
Римската Завеса
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Тип:
Римската Завеса
Материјал:
100% Полиестер
Пакет Се Вклучени:
1 BUC Завеса+Пластични Цевки

Најдобри понуди..