• Намалена цена
  • Неодамнешно
Супер Светло 30 Светилка Монистра За Шиење Облека Машина Светлина Домашна Работа Светлина Светилка Машина За Шиење Додатоци
zoom_in

Супер Светло 30 Светилка Монистра За Шиење Облека Машина Светлина Домашна Работа Светлина Светилка Машина За

DEN 264.00 330.24

Количина на стоки
check Тековен


Супер Светло 30 Светилка Монистра За Шиење Облека Машина Светлина Домашна Работа Светлина Светилка Машина За Шиење Додатоци
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
LED светилка со приклучокот, се префрлат на задната страна на силен магнет.
Може да се adsorbed на машина за шиење.
Шиење е многу деликатна работа, кога ќе го користите машина за шиење, треба LED светилка за да се осветлат, да се олесни вашиот шиење.
Спецификации :
Материјал : метал и пластика
Моќност : 2 W
Влезен напон : AC 110-220 V
LED : 30pcs
Светла боја : бела
Големина : 8x2.5x1.8cm
Пакет се вклучени :
1 x Машина за Шиење Светлина
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Употреба:
Индустриски
Гаранција:
3 месеци
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
110-240V
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ICOCO
Број На Модел На:
ZK1716900
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
супер светло

Најдобри понуди..