• Намалена цена
  • Неодамнешно
NP21LP / 60003224 Замена Проектор голи Светилка за NEC NP-PA500U / NP-PA500X / NP-PA5520W / NP-PA600X / PA500U
zoom_in

NP21LP / 60003224 Замена Проектор голи Светилка за NEC NP-PA500U / NP-PA500X / NP-PA5520W / NP-PA600X / PA500U

DEN 1277.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен


1)Дел број : NP21 LP / 60003224
2)број на Моделот : За NEC NP-PA500 U / NP-PA500 X / NP-PA5520 W / NP-PA600 X / PA500 U / PA550 W / PA600 X / NP-PA550 W / PA500 X

Број На Модел На:
NP21LP / 60003224
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
330W
Карактеристики:
голи светилка

Најдобри понуди..