• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот Проектор Светилка ЕТ-LAE200 за Panasonic PT-EW530E / PT-EW530EL / PT-EW630E / PT-EW630EL / PT-EX500E / PT-EX500EL
zoom_in

Оригиналниот Проектор Светилка ЕТ-LAE200 за Panasonic PT-EW530E / PT-EW530EL / PT-EW630E / PT-EW630EL / PT-EX500E

DEN 4467.00 4752.00

Количина на стоки
check Тековен


DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.
Опис
Оригиналниот Проектор Светилка ЕТ-LAE200 за Panasonic PT-EW530 E / PT-EW530 EL / PT-EW630 E / PT-EW630 EL / PT-EX500 E / PT-EX500 EL
Светилка Модел ЕТ-LAE200
Проектор : за Panasonic PT-EW530 E / PT-EW530 EL / PT-EW630 E / PT-EW630 EL / PT-EX500 E / PT-EX500 EL
Гаранција
150 дена
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
ЕТ-LAE200
Функција:
Оригиналниот Проектор Светилка
Светилка Модул:
ЕТ-LAE200
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
150days
Проектор / Проектори:
за Panasonic PT-EW530E / PT-EW530EL / PT-EW630E / PT-EW630EL / PT-ЕКС
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Најдобри понуди..