• Намалена цена
  • Неодамнешно
СЛОБОДЕН ИСПОРАКА UHP190/160W Оригинални Проектор Светилка 5J.JA105.001 со Станбен за Бен П Проектор MS511h/MS521/MW523/MX522/TW523
zoom_in

СЛОБОДЕН ИСПОРАКА UHP190/160W Оригинални Проектор Светилка 5J.JA105.001 со Станбен за Бен П Проектор MS511h/MS521/MW523/MX522/TW523

DEN 3192.00 3360.00

Количина на стоки
check Тековен


СЛОБОДЕН ИСПОРАКА UHP190/160 W Оригинални Проектор Светилка 5 J.JA105.001 со Станбен за Бен П Проектор MS511h/MS521/MW523/MX522/TW523
Спецификација за производ
Бренд Име :
Бен П
Број На Модел :
5 J.JA105.001
Сијалица Тип :
UHP190/160 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Ben Q MS511h/MS521/MW523/MX522/TW523
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Цел количество :
1 парче
Време на испорака : Рок од 24 часа по добивањето на уплатата
Нашите услуги 1. Оригиналниот светилка модул(НП) 2. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ) 3. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ) 4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC) 5. Далечински Контроли за сите брендови. 6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Компанијата информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор светилка/замена проектор светилка веледрогерија во Кина. Снабдување со оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција на оригинални светилка. Основана е во 2005 година, Geying Electronics Co.,Ltd имаат брзиот развој во тие години врз основа на проектор центар за одржување. ние се прошири на пазарот, не само во татковината, но, исто така, Југоисточна Азија, Западна и Источна Европа, Блискиот Исток и др. За да се задоволат различните cutomers' треба, ние исто така нудиме кина-направени компатибилен проектор светилка и проектор сијалица за сите брендови со 90-ден гаранција,оригиналниот со 180 дена гаранција. Со богат акции, 10 години искуство , силен технички тим и добар по продажба на услуги, ние имаме целосна доверба да биде вашиот најдобар избор како Кинески проектор светилка снабдувач. Добредојдовте да преговараат и да соработуваат.

Број На Модел На:
5J.JA105.001
Бренд Име:
GEYING
Тип На Сијалица:
UHP190/160W
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
BenQ MS511h/MS521/MW523/MX522/TW523
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална цел количина:
1 Парче
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата

Најдобри понуди..