• Намалена цена
  • Неодамнешно
RLU-190-03A / RLU19003A Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC LP860-2 / PJ1060 / PJ1060-2 / PJ860-2 / PJ1060D
zoom_in

RLU-190-03A / RLU19003A Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC LP860-2 / PJ1060 / PJ1060-2 / PJ860-2

DEN 1870.00 1968.00

Количина на стоки
check Тековен


1)Дел број : RLU-190-03 A
2)број на Моделот : За VIEWSONIC LP860-2 / PJ1060 / PJ1060-2 / PJ860-2 / PJ1060 D / PJ860

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLU-190-03A
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
190W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Најдобри понуди..