• Намалена цена
  • Неодамнешно
RLC-059 / RLC059 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC Pro8400 / Pro8450W / Pro8500
zoom_in

RLC-059 / RLC059 Замена Проектор голи Светилка за VIEWSONIC Pro8400 / Pro8450W / Pro8500

DEN 1186.00 1248.00

Количина на стоки
check Тековен


1)Дел број : RLC-059
2)број на Моделот : За VIEWSONIC Pro8400 / Pro8450 W / Pro8500

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-059
Име:
NUOYI
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
280W
Карактеристики:
голи светилка

Најдобри понуди..