• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бренд Нови Замена projecor сијалица NP06LP За NEC NP1150/NP2150/NP3150/NP3151/NP1250/NP2250/Np3200/NP3250/NP2200 3pcs/многу
zoom_in

Бренд Нови Замена projecor сијалица NP06LP За NEC NP1150/NP2150/NP3150/NP3151/NP1250/NP2250/Np3200/NP3250/NP2200

DEN 6394.00 7104.00

Количина на стоки
check Тековен


4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Бренд Нови оригинални projecor сијалица со hosuing За : NP06 LP
Компатибилен Со Моделите : NP1150/NP2150/NP3150/NP3151/NP1250/
NP2250/Np3200/NP3250/NP2200
Номинална Часови : 20 00 Часа
Моќност : 300 W
Тип : UHP
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.
Врати 1.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.

Број На Модел На:
NP1150/NP2150/NP3150/NP3151/NP1250/NP2250/Np3200/NP3250/NP2200
Бренд Име:
bipu

Најдобри понуди..