• Неодамнешно
31P9870 Замена Проектор Светилка со Станбен за IBM iLV300
zoom_in

31P9870 Замена Проектор Светилка со Станбен за IBM iLV300

DEN 2016.00

Количина на стоки
check Тековен


1)Дел број : 31 P9870
2)број на Моделот : За IBM i LV300

Број На Модел На:
31P9870
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
150W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Најдобри понуди..