• Намалена цена
  • Неодамнешно
Замена на Проектор сијалица Со Станбен NP09LP За NEC NP61+ / NP62+ / NP63+ / NP64+ Проектор 3pcs/многу
zoom_in

Замена на Проектор сијалица Со Станбен NP09LP За NEC NP61+ / NP62+ / NP63+ / NP64+ Проектор 3pcs/многу

DEN 5616.00 6240.00

Количина на стоки
check Тековен

: NP09 LP
За Модел : NP61+ / NP62+ / NP63+ / NP64+ Светилка модел : uhp200 W
Светилка живот : 2500 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 90days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 90days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации 1.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.Позитивна повратна информација(s) ќе биде само испратени по трансакција е завршена, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager откако ќе го потврдите вашата цел.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што ми се случи 3.
Производ Вовед
Articel Бр. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошен контакт или e-mail одговор ќе се обезбеди.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .

Број На Модел На:
NP61+ / NP62+ / NP63+ / NP64+
Бренд Име:
bipu

Најдобри понуди..