• Намалена цена
  • Неодамнешно
180-ден Гаранција SP-ЛАМБА-016 Оригинални Проектор Крушка Светилка NSH310W за Во Фо задржи C450 C460 DP8500X LP850 LP860
zoom_in

180-ден Гаранција SP-ЛАМБА-016 Оригинални Проектор Крушка Светилка NSH310W за Во Фо задржи C450 C460 DP8500X

DEN 4560.00 4800.00

Количина на стоки
check Тековен


180-ден Гаранција SP-ЛАМБА-016 Оригинални Проектор Крушка Светилка NSH310 W за Во Фо задржи C450 C460 DP8500 X LP850 LP860
Спецификација за производ
Бренд Име :
Во Фо задржи
Број На Модел :
SP-ЛАМБА-016
Сијалица Тип :
NSH 310 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Во Фо задржи C450 C460 DP8500 X LP850 LP860
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Цел количество :
1 парче
Време на испорака : Рок од 24 часа по добивањето на уплатата
Нашите услуги 1. Оригиналниот светилка модул(НП) 2. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ) 3. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ) 4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC) 5. Далечински Контроли за сите брендови. 6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Компанијата информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор светилка/замена проектор светилка веледрогерија во Кина. Снабдување со оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција на оригинални светилка. Основана е во 2005 година, Geying Electronics Co.,Ltd имаат брзиот развој во тие години врз основа на проектор центар за одржување. ние се прошири на пазарот, не само во татковината, но, исто така, Југоисточна Азија, Западна и Источна Европа, Блискиот Исток и др. За да се задоволат различните cutomers' треба, ние исто така нудиме кина-направени компатибилен проектор светилка и проектор сијалица за сите брендови со 90-ден гаранција,оригиналниот со 180 дена гаранција. Со богат акции, 10 години искуство , силен технички тим и добар по продажба на услуги, ние имаме целосна доверба да биде вашиот најдобар избор како Кинески проектор светилка снабдувач. Добредојдовте да преговараат и да соработуваат.

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-016
Тип На Сијалица:
NSH 310W
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
Во Фо задржи C450 C460 DP8500X LP850 LP860
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална цел количина:
1 Парче
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата

Најдобри понуди..