• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бренд Нови Замена проектор сијалица со станбен NP02LP За NEC NP40/NP50/NP40G/ NP50G / NP40+ / NP50+Проектор 3pcs/многу
zoom_in

Бренд Нови Замена проектор сијалица со станбен NP02LP За NEC NP40/NP50/NP40G/ NP50G / NP40+ / NP50+Проектор

DEN 5616.00 6240.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Врати 1.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.
Производ вовед :
P/N : NP02 LP
Проектор предмет : NP40 / NP50 / NP40 G / NP50 G / NP40+ / NP50+
Бренд име : UHP
Номинална моќност : 200 W
Светилка тип : Brand New оригинални projecor сијалица со hosuing
Гаранција : 3months
Живот време : 2000 H
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
NP40 / NP50 / NP40G / NP50G / NP40+ / NP50+

Најдобри понуди..