• Намалена цена
  • Неодамнешно
СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на Оригиналните Проектор Крушка Светилка SHP107 SP-ЛАМБА-028 за Проектор Во Фокусот IN24+/IN24+ЕП/ IN26+/ IN26+ЕП
zoom_in

СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на Оригиналните Проектор Крушка Светилка SHP107 SP-ЛАМБА-028 за Проектор Во Фокусот IN24+/IN24+ЕП/

DEN 4925.00 5184.00

Количина на стоки
check Тековен


СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на Оригиналните Проектор Крушка Светилка SHP107 SP-ЛАМБА-028 за Проектор Во Фокусот IN24+/IN24+ЕП/ IN26+/ IN26+ЕП
Спецификација за производ
Бренд Име :
Во Фокусот
Број На Модел :
SP-ЛАМБА-028
Сијалица Тип :
SHP107
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Во Фокусот IN24+/IN24+ЕП/ IN26+/ IN26+ЕП
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Цел количество :
1 парче
Време на испорака : Рок од 24 часа по добивањето на уплатата
Нашите услуги 1. Оригиналниот светилка модул(НП) 2. Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ) 3. Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ) 4. Замена на проектор светилка режач(AC и DC) 5. Далечински Контроли за сите брендови. 6. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн. Компанијата информации Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор светилка/замена проектор светилка веледрогерија во Кина. Снабдување со оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција на оригинални светилка. Основана е во 2005 година, Geying Electronics Co.,Ltd имаат брзиот развој во тие години врз основа на проектор центар за одржување. ние се прошири на пазарот, не само во татковината, но, исто така, Југоисточна Азија, Западна и Источна Европа, Блискиот Исток и др. За да се задоволат различните cutomers' треба, ние исто така нудиме кина-направени компатибилен проектор светилка и проектор сијалица за сите брендови со 90-ден гаранција,оригиналниот со 180 дена гаранција. Со богат акции, 10 години искуство , силен технички тим и добар по продажба на услуги, ние имаме целосна доверба да биде вашиот најдобар избор како Кинески проектор светилка снабдувач. Добредојдовте да преговараат и да соработуваат.

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-028
Тип На Сијалица:
SHP107
живот време:
2000-3000 часа
Fittable проектор модели:
Во Фокусот IN24+/IN24+ЕП/ IN26+/ IN26+ЕП
Пакување:
Картонска кутија со пена
Минимална цел количина:
1 Парче
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата

Најдобри понуди..