• Намалена цена
  • Неодамнешно
АЊО Оригиналните ОЕМ Проектор Сијалица DT01433 за HITACHI CP-EX250/CP-EX250N/CP-EX300/CP-EX300N UHP Сијалица
zoom_in

АЊО Оригиналните ОЕМ Проектор Сијалица DT01433 за HITACHI CP-EX250/CP-EX250N/CP-EX300/CP-EX300N UHP Сијалица

DEN 3222.00 3391.20

Количина на стоки
check Тековен

При примање на пратката, ве молиме одвојте малку време за да се провери дали пратката е во добра состојба. Ако вашиот превозот адреса е во оддалечена област, ве молиме да не информирате пред да го организира плаќањето.
За проектори кои се користат во нормални оперативни услови (не повеќе од три до пет часа дневно во чиста, релативно прашина на животната средина) светилка ќе имаат најголема веројатност на траат преку целата негова оценет светилка живот. Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки. Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечински трошоци. Оваа вредност е изразена во број на часови - обично 1. Одговор ќе се постапи во рок од 24hrs на работни дена.
Види едноставно упатство за инсталација
Со купување на голи проектор светилка ќе се заштедат многу пари и собрание е многу лесен и едноставен.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути.Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви предлози или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail или messager. Откако цел добива превезува, на е-мејл известување ќе бидат испратени до вас
3., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн. Сите Царински или даноци не се опфатени во, кои ќе бидат одговорни од Vendee. Philips е заштитна марка на име "UHP светилка" за нивните проектор светилки
2. Проектори кои се користат почесто или се изложени на загадувачи на животната средина се со поголема веројатност да покажуваат намалување во светилка живот. Стандардот {целосна замена на комплет} опција, со проектор светилка спакувани во високи-температура отпорни црна пластика кафез или домување, и голите проектор светилка сам. Сите производи ќе биде спакуван и со shockproof и водоотпорен пред превозот. Сите не-квалитетни вина е исклучување од се враќа политики.

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
DT01433
Тип:
Оригиналниот Проектор Сијалица
MOQ:
1 единица
Компатибилен за Проектор:
за HITACHI CP-EX250/CP-EX250N/CP-EX300/CP-EX300N

Најдобри понуди..