• Намалена цена
  • Неодамнешно
АЊО Висок Квалитет на Проектор Сијалица DT00891 CPA100LAMP со Станбен за HITACHI CP-A100/A100J/A101/ED-A100/A100J/A110/A100J
zoom_in

АЊО Висок Квалитет на Проектор Сијалица DT00891 CPA100LAMP со Станбен за HITACHI CP-A100/A100J/A101/ED-A100/A100J/A110/A100J

DEN 1715.00 1824.00

Количина на стоки
check Тековен


Види едноставно упатство за инсталација
Со купување на голи проектор светилка ќе се заштедат многу пари и собрание е многу лесен и едноставен. Сите ние навистина го цениме тоа. Ние сме во можност да ви понуди голем бренд проектор сијалици, ламби додатоци како крушка, домување,режач,итн. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути. Оваа вредност е изразена во број на часови - обично 1. Предупредување порака е обично добар показател дека ќе треба да скокаат онлајн и да се започне потрага по нов проектор светилка. Ако итна,ве Молиме контактирајте со нас да имаат приоритет во испорака. И во двата случаи напредок знаење или висок технички вештини не се потребни. Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека e-пакет и Кина пост Воздух mail тоа ќе биде потребно малку повеќе време. Сите производи ќе биде спакуван и со shockproof и водоотпорен пред превозот. Некои светилки ќе пропадне порано и ова е дел од прифатливите оперативен спектар на оценка и други би можеле да живеат дури и подолго.
Ако тоа е досадно, тоа е можно да се ослободи., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн. Ако постои било каков квалитет грешка за време на гаранција, ве молиме контактирајте со нас за враќање детали.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот.
За Нас
U-Осветлување, поделба на АЊО Светилки е специјализирана во електронски производи од 2003 година.

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
DT00891
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица со Домување

Најдобри понуди..