• Намалена цена
  • Неодамнешно
АЊО Проектор Светилка DT01471 Замена со Станбен за HITAHCI CP-WU8460/CP-WU8461/CP-WX8265/CP-X8170/HCP-D767U
zoom_in

АЊО Проектор Светилка DT01471 Замена со Станбен за HITAHCI CP-WU8460/CP-WU8461/CP-WX8265/CP-X8170/HCP-D767U

DEN 1982.00 2202.72

Количина на стоки
check Тековен

Она што е гол проектор ламба?
Ние сме обезбедување на проектор светилки во две опции. Сите ние навистина го цениме тоа. Светилка е стапка на успех е врз основа на статистички бел крива, така што поголемиот дел од (но не сите) светилки ќе се сретне со светилка живот часа наведени. Поновите модели се тврдејќи 4000 часа на светилка живот и повеќе. Сите Царински или даноци не се опфатени во, кои ќе бидат одговорни од Vendee. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа. И во двата случаи напредок знаење или висок технички вештини не се потребни.
За Пакување
1. Обично тоа ќе се земе 3~7 работни дена за пратката да ви стигне преку комерцијални изразат како DHL, додека e-пакет и Кина пост Воздух mail тоа ќе биде потребно малку повеќе време.
За Враќање
1. Philips е заштитна марка на име "UHP светилка" за нивните проектор светилки
2.
Сите што ви треба е едноставна шрафцигер со цел да се инсталирате на вашиот голи проектор светилка во вашиот постоечки домување во рамките минути.
Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна.
Ве молиме да се земе еден миг да се погледне во вашиот постоечки домување и да видиме како едноставна инсталација е.
Опис На Производот
Светилка ID : DT01471
Светилка Тип : Компатибилни Проектор Сијалица со Домување
Компатибилен Проектор : за HITAHCI CP-WU8460/CP-WU8461/CP-WX8265/CP-X8170/HCP-D767 U
Она Што Ние Можеме Да Снабдување
A> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)
B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)
C> Original ВИП/UHP/SHP/NSHA/NSH проектор гола сијалица(ОБ)
D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)
За Превозот
1. Некои светилки ќе пропадне порано и ова е дел од прифатливите оперативен спектар на оценка и други би можеле да живеат дури и подолго.

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
DT01471
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица со Домување
MOQ:
1 единица
Компатибилен за Проектор:
за HITAHCI CP-WU8460/CP-WU8461/CP-WX8265/CP-X8170/HCP-D767U

Најдобри понуди..