• Намалена цена
  • Неодамнешно
АЊО Оригинални Проектор Светилка DT00893 NSHA220W Сијалица Внатре за HITACHI CP-A200/CP-A52 со Домување
zoom_in

АЊО Оригинални Проектор Светилка DT00893 NSHA220W Сијалица Внатре за HITACHI CP-A200/CP-A52 со Домување

DEN 3329.00 3504.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најголемиот дел цени
Работно време : од понеделник. Она што е гол проектор ламба?
Ние сме обезбедување на проектор светилки во две опции. Откако тајмерот достигне одредена точка, обично неколку часа пред очекуваниот светилка живот, пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор екран. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на нашите 48hrs по цел потврди и платени. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа. Она што е проектор ламба?
Технички опис на модерна проектор сијалица е дека тоа е ултра-висок притисок меркур пареа ЛАК светилка. Ако итна,ве Молиме контактирајте со нас да имаат приоритет во испорака. Сите производи ги нудиме 150-ден гаранција од датумот на фактурата.~Сабота
9 : 00сум~21 : 00pm
Недела & Празник Затворени
Сите наредби ставен на неделата или празници ќе биде предаден од следниот ден кога добивање на врати на работа.Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви предлози или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail или messager., како и проектор додатоци како LCD Панел, Далечински управувач, DMD,итн.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации.
За Пакување
1.
Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна. Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки.
Ако тоа е досадно, тоа е можно да се ослободи од предупредување порака, можете да го направите преку пребарување на вашиот лцд проектор е рачно или. Ние ќе се потрудиме да ви ги испрати на квалитетни производи и задоволување на услугите. При примање на пратката, ве молиме одвојте малку време за да се провери дали пратката е во добра состојба.

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
DT00893
Тип:
Оригиналниот Проектор Сијалица со Домување

Најдобри понуди..