• Намалена цена
  • Неодамнешно
RLU-190-03A Компатибилен Проектор Сијалица За VIEWSONIC LP860-2 / PJ1060 / PJ1060-2 / PJ860-2 / PJ1060D / PJ860
zoom_in

RLU-190-03A Компатибилен Проектор Сијалица За VIEWSONIC LP860-2 / PJ1060 / PJ1060-2 / PJ860-2 / PJ1060D / PJ860

DEN 1504.00 1583.52

Количина на стоки
check Тековен

)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
Опис
Светилка Модел RLU-190-03 A
Проектор : За VIEWSONIC LP860-2 / PJ1060 / PJ1060-2 / PJ860-2 / PJ1060 D / PJ860
Wattage
190 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Замена на Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLU-190-03A
Напон:
85-265V
База Тип:
2G11
сертификација:
CCC,CQC
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
Гаранција:
120 дена
Просечен Живот (часот):
2500
Прозрачна Флукс:
2500
Карактеристики:
Бренд Нови Гола Сијалица
работа со:
За VIEWSONIC LP860-2 / PJ1060 / PJ1060-2 /
вклопуваат со:
За VIEWSONIC PJ860-2 / PJ1060D / PJ860

Најдобри понуди..