• Намалена цена
  • Неодамнешно
POA-LMP38 Замена Проектор голи Светилка за SANYO PLC-XP42 / PLC-XP45 / PLC-XP45L / PLV-70 / PLV-70L
zoom_in

POA-LMP38 Замена Проектор голи Светилка за SANYO PLC-XP42 / PLC-XP45 / PLC-XP45L / PLV-70 / PLV-70L

DEN 1094.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен


1)Дел број : POA-LMP38
2)број на Моделот : За SANYO PLC-XP42 / PLC-XP45 / PLC-XP45 L / PLV-70 / PLV-70 L

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
POA-LMP38
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
200W
Карактеристики:
голи светилка

Најдобри понуди..