• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот Замена проектор гола сијалица SP-ЛАМБА-040 За XS1 Проектор 3pcs/многу
zoom_in

Бесплатен Превозот Замена проектор гола сијалица SP-ЛАМБА-040 За XS1 Проектор 3pcs/многу

DEN 3192.00 3360.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Врати 1. : СП-ЛАМБА-040(UHP200 W)
За Модел : XS1
Светилка живот : 2000 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 90days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 90days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.
Производ Вовед
Articel Бр.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.

Број На Модел На:
xs1
Бренд Име:
bipu

Најдобри понуди..