• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новата Замена VLT-XL5950LP Проектор Светилка за XL5950U/XL5980/XL5950 LV5980U со станбен 180 дена гаранција Happybate
zoom_in

Новата Замена VLT-XL5950LP Проектор Светилка за XL5950U/XL5980/XL5950 LV5980U со станбен 180 дена гаранција

DEN 1672.00 2015.04

Количина на стоки
check Тековен


Тип : Компатибилни Светилка со Домување (CWH)
Дел Број : VLT-XL5950 LP
Компатибилен со : XL5950 U/XL5980/XL5950 LV5980 U
Wattage : SHP47 300 W
Просечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .
A. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
Б . За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија.
В . За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
D. стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Број На Модел На:
VLT-XL5950LP
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
вклопуваат со:
XL5950U/XL5980/XL5950 LV5980U
Wattage:
275W
Тип:
Компатибилен Проектор Светилка со Домување
Гаранција:
180 дена

Најдобри понуди..