• Намалена цена
  • Неодамнешно
Компатибилен проектор голи светилка NP09LP за NP61 NP61+ NP61G NP62 NP62+ NP62G NP64 NP64G Со 180 Дена гаранција happybate
zoom_in

Компатибилен проектор голи светилка NP09LP за NP61 NP61+ NP61G NP62 NP62+ NP62G NP64 NP64G Со 180 Дена гаранција

DEN 1102.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на секој проблем!
A.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) . Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката. Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, па ние може да се разговара со вас. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање. Пакување : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б.Лесно да се инсталира. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. MOQ : 1piece-парчиња
Б. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат. време на Испорака : рок од 2-3 дена по примена на плаќање
В.Кина Пост. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.
Мека пена со двоен картон
А Ние го остави позитивни повратни информации веднаш штом ќе се обрне - ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот.

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
NP09LP

Најдобри понуди..