• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот Сосема Нов RLC-038 проектор голи светилка Модул за Viewsanic PJ1173 Проектор
zoom_in

Бесплатен Превозот Сосема Нов RLC-038 проектор голи светилка Модул за Viewsanic PJ1173 Проектор

DEN 1632.00 1920.00

Количина на стоки
check Тековен


4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа Контакт 1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. цел
1 парче
Гаранција
3 месеци
Живот време
2000h
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.
RLC-038 светилка Модул за PJ1173
Производ информации :
Проектор објект
PJ1173
Бренд име
NSHA
Номинална моќност 275 W
Тип на светилка
проектор светилка
Мин.

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
PJ1173

Најдобри понуди..