• Намалена цена
  • Неодамнешно
NP15LP / 60003121 Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC M230X / M260W / M260X / M260XS / M300X
zoom_in

NP15LP / 60003121 Замена Проектор Светилка со Станбен за NEC M230X / M260W / M260X / M260XS / M300X

DEN 1277.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен


1)Дел број : NP15 LP / 60003121
2)број на Моделот : За NEC M230 X / M260 W / M260 X / M260 XS / M300 X / M230 XG / M260 XG / M300 XG / M300 XSG / M260 WG / ME270 XC / NP-M300 X+

Број На Модел На:
NP15LP / 60003121
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
180W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Најдобри понуди..