• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот проектор светилка со станбен 5J.J6N05.001 за BENQ MX722
zoom_in

Оригиналниот проектор светилка со станбен 5J.J6N05.001 за BENQ MX722

DEN 4557.00 4848.00

Количина на стоки
check Тековен

3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Опис
Оригиналниот проектор светилка со станбен 5 J.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.001
Проектор : за BENQ MX722
Гаранција
150 дена
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.001 за BENQ MX722
Светилка Модел 5 J. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.

Број На Модел На:
5J.J6N05.001
Бренд Име:
Inmoul
Функција:
Оригиналниот Проектор Светилка
Светилка Модул:
5J.J6N05.001
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
150days
Проектор / Проектори:
за BENQ MX722
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Најдобри понуди..