• Неодамнешно
КВАЛИТЕТ за ELPLP34 ELPLP41 ELPLP49 ELPLP50 ELPLP54 ELPLP57 ELPLP58 ELPLP60 ELPLP67 ELPLP68 ELPLP78 проектор светилка за Epson
zoom_in

КВАЛИТЕТ за ELPLP34 ELPLP41 ELPLP49 ELPLP50 ELPLP54 ELPLP57 ELPLP58 ELPLP60 ELPLP67 ELPLP68 ELPLP78 проектор

DEN 1680.00

Количина на стоки
check Тековен

оставете порака до продавачот за вашата светилка или проектор модел , право светилка ќе бидат испратени. Светилка модел : за ELPLP34 ELPLP41 ELPLP49 ELPLP50 за ELPLP54 ELPLP57 ELPLP58 ELPLP60 за ELPLP67 ELPLP68 ELPLP78 итн. речиси модели на располагање. нека се знае кој модел што ви треба. се работи за Epson проектори
работен век : прибл. 2000-2500 часа
гаранција : 180 денови од добие светилки
цена за квалитет компатибилен светилка, направено од страна на оригиналниот E P S O N режач ,
повисока осветленост од компатибилен светилка, пониска цена од оригиналот светилка!
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Број На Модел На:
за речиси ELPLP серија модел
Тип На Светилка:
компатибилен светилка направени од страна на ОРИГИНАЛНИОТ режач

Најдобри понуди..