• Намалена цена
  • Неодамнешно
АЊО ЕТ-LAD55 Еден Проектор Светилка Компатибилен Модул за PANASONIC PT-D5500U/UL PT-D5600U/UL PT-DW5000U/UL
zoom_in

АЊО ЕТ-LAD55 Еден Проектор Светилка Компатибилен Модул за PANASONIC PT-D5500U/UL PT-D5600U/UL PT-DW5000U/UL

DEN 4070.00 4788.00

Количина на стоки
check Тековен


Ве молиме да се земе еден миг да се погледне во вашиот постоечки домување и да видиме како едноставна инсталација е. Philips е заштитна марка на име "UHP светилка" за нивните проектор светилки
2. Стандардот {целосна замена на комплет} опција, со проектор светилка спакувани во високи-температура отпорни црна пластика кафез или домување, и голите проектор светилка сам. Светилка е стапка на успех е врз основа на статистички бел крива, така што поголемиот дел од (но не сите) светилки ќе се сретне со светилка живот часа наведени.
Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа.
Види едноставно упатство за инсталација
Со купување на голи проектор светилка ќе се заштедат многу пари и собрание е многу лесен и едноставен. И во двата случаи напредок знаење или висок технички вештини не се потребни.
За Враќање
1. Сите производи ги нудиме 150-ден гаранција од датумот на фактурата. Проектори кои се користат почесто или се изложени на загадувачи на животната средина се со поголема веројатност да покажуваат намалување во светилка живот. Одговор ќе се постапи во рок од 24hrs на работни дена.
За проектори кои се користат во нормални оперативни услови (не повеќе од три до пет часа дневно во чиста, релативно прашина на животната средина) светилка ќе имаат најголема веројатност на траат преку целата негова оценет светилка живот. Ние, исто така, ја прифати купување ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за листата најголемиот дел цени
Работно време : од понеделник. Ние сме во можност да ви понуди голем бренд проектор сијалици, ламби додатоци како крушка, домување,режач,итн.~Сабота
9 : 00сум~21 : 00pm
Недела Затворени
Сите наредби ставен на неделата или празници ќе биде предаден од следниот ден кога добивање на врати на работа.

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
ЕТ-LAD55
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица со Домување

Најдобри понуди..