• Намалена цена
  • Неодамнешно
HAPPYBATE оригинални проектор крушка светилка LMP-D213 за VPL - DW120 DW125 DW126 DX100 DX120 DX125 DX126 DX140 DX145
zoom_in

HAPPYBATE оригинални проектор крушка светилка LMP-D213 за VPL - DW120 DW125 DW126 DX100 DX120 DX125 DX126 DX140

DEN 2530.00 2976.00

Количина на стоки
check Тековен

За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање. Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, па ние може да се разговара со вас. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија. Испорака : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.
Мека пена со двоен картон
А Ние го остави позитивни повратни информации веднаш штом ќе се обрне - ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот. MOQ : 1piece-парчиња
Б. Пакување : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Компатибилен Светилка со Домување (CWH);
D. Компатибилен Голи Светилка (CB).
Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
LMP-D213
Број На Модел На:
LMP-D213
Функција:
оригиналниот проектор крушка светилка
вклопуваат со:
VPL - DW120 DW125 DW126 DX100 DX120 DX125 DX126 DX140 DX145
Wattages:
210W
Гаранција:
180 дена

Најдобри понуди..