• Намалена цена
  • Неодамнешно
HAPPYBATE Проектор Сијалица со станбен ELPLP75 V13H010L75 светилка за ИО-1940W ИО-1945W ИО-1950 ИО-1955 ИО-1960 ИО-1965
zoom_in

HAPPYBATE Проектор Сијалица со станбен ELPLP75 V13H010L75 светилка за ИО-1940W ИО-1945W ИО-1950 ИО-1955 ИО-1960

DEN 1197.00 1459.20

Количина на стоки
check Тековен

MOQ : 1piece-парчиња
Б. ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за плаќање. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-10 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост или Посебна Линија. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани.Кина Пост. Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, па ние може да се разговара со вас. Испорака : Од DHL,UPS-от,Fed Ex. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет да Хонгконг Пост. Пакување : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш и ве молиме да ни даде можност да ги решат. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. време на Испорака : рок од 2-3 дена по примена на плаќање
В.
Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) . Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на секој проблем!
A.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и run-time,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Оригинални Голи Светилка (ОБ);
В. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно.

Број На Модел На:
ELPLP75/V13H010L75
Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Тип:
компатибилен светилка со домување
Компатибилен со:
ИО-1940W ИО-1945W ИО-1950 ИО-1955 ИО-1960 ИО-1965
Wattage:
245W
Испорака Детали:
3 дневна
Пакување:
1 единица за секој обична кутија

Најдобри понуди..